Makina Taşıma Hizmeti

Yirminci yüz yılın başında büyümeye başlayan sanayi inkılabı, büyük bir yarışa sahne oldu. Büyük gemiler, uçaklar, otomobiller ve fabrika makineleri üretilmeye başlandı. Üretimde karşılaşılan en büyük sorunlardan biri nakliye oldu. Devasa büyüklükteki makinelerin taşınması için güçlü vinçlere ihtiyaç duyuldu. Makina taşıma hizmeti, sanayi devriminin günümüze gelmesinde önemli rol oynamıştır.

Profesyonel Makine Taşıma Ekibimiz Görevde

Devasa fabrikaların tonlarca ağırlıktaki otomatik makineleri, nakliye işlemleri esnasında hiyap vinç taşıma hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Makina taşıma için kiralık vinç seçeneklerini sizler için her zaman hazır bulunduran firmamız, deneyimli ekibiyle kısa sürede teslimat gerçekleştirmektedir. Milyonlarca liralık çok değerli fabrika makineler, otomobiller, kamyonlar, sanayide kullanılan özel makineler ve metal sanayisinde kullanılan diğer makineler, vinçli makina taşıma programına ihtiyaç duymaktadır.

Her Sektör İçin Vinç Seçeneğimiz Mevcuttur

Otomobil dünyasının yanı sıra diğer metal sanayi sektörlerinde, nakliyenin kalbi vinçlerdir. Üretilen bir çok makine, vinç sistemi sayesinde yük araçlarına yüklenmektedir. Bu nedenle kiralık vinç hizmeti tercih edilmektedir. Taşıma işlemlerinde sektörel farklılıklar göz önüne alınmaktadır. Yani inşaat sektöründe kullanılan kule vincin kiralama fiyatı ile hiyap vincin kiralama fiyatı farklıdır. Sepetli vincin kiralama fiyatı ile monaray vincin kiralama fiyatı farklıdır.

Deneyimli ve Profesyonel Elemanlar Tercih Edilmelidir

Üretimin temel taşı olan fabrikalar, seri üretim gerçekleştiren makineler olmadan çalışamaz. Bu değerli makinelerin profesyonel nakliye seçeneklerine ihtiyaç vardır. Vinç dünyasının en kaliteli seçenekleriyle hizmet veren firmamız, makina taşıma hizmetinin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için pratik çözüm seçeneği sunmaya devam etmektedir.

Kullanılan vinçler, çalışan elemanlar ve makina taşıma yöntemleri, güvenli yöntemlerle gerçekleşmektedir. Hiyap kategorisindeki vinçlerimiz 350 tona kadar taşıyabilmektedir.

Firmamız, vinçle taşıma işlemlerinde ehliyetli elemanlara yer vermektedir. Vinç dünyasında, her bir vinç için ayrı ayrı ehliyete ihtiyaç vardır. Ehliyetin yanı sıra, tecrübe de önemlidir. Tecrübeli olmayan ve bu işte amatör olan kişiler, can ve mal kaybına neden olmaktadır. Firma olarak, güvenilir hizmet anlayışına sahip elemanlarla çalışıyoruz. Kiralık vinç hizmetinde güven bizim için önemlidir.

Güvenli Makine Taşıma Hizmeti Sunuyoruz

Profesyonelliğin yanı sıra beklenmedik kazaların oluşmaması için güvenli makine taşıma hizmeti sunuyoruz. Taşıma işlemlerinde dikkat ettiğimiz hususların başında güvenlik gelmektedir. İşçi güvenliği, makinenin güvenliği ve çevre güvenliği, iş güvenliği kapsamında uygulanmaktadır. Operatörlerimiz ehliyetlidir ve baret kullanmaktadır. Taşıma işlemlerinde, tonaja uygun calaska ve zincir kullanılmaktadır. Tonaja uygun hiyap vinçlerin, makina taşıma hizmeti öncesinde gerekli kontrolleri yapılmaktadır.

Personelimiz Profesyonel Kişilerden Oluşmaktadır

Milyonlarca liralık değerli makinelerin taşınmasında, firma olarak profesyonelleri tercih ediyoruz. Makina taşıma işlemlerinde operatörlerimiz sorumludur. Milyonlarca liralık makinelerin taşınmasında, her hangi bir problemin çıkmaması için en iyi taşım programını uyguluyoruz. Makine taşıma esnasında meydana gelen kazaların önlenmesi için makina taşıma güvenlik koridoru oluşturuyoruz.

Taşınacak Makine İlk Aşamada İncelenmektedir

Ağır yüklerin taşınmasında büyük kolaylık sağlayan vinçler, milyonluk makinelerin taşınmasında da etkilidir. Makina taşıma işleminin ilk aşaması müşteri hizmetlerini aramanızdır. Müşteri hizmetlerimiz, adresinize ekspertiz ekibimi göndermektedir. Ekip, taşınacak makineyi incelemektedir. Yapılan incelemede, makinenin veya cihazın tonajı, genişliği ve boyu hesaplanmaktadır. Ayrıca taşıma işlemi esnasında zincirin nasıl bağlanacağı da bu aşamada belirlenmektedir.

Ekspertiz hizmeti esnasında dikkat edilen hususlardan biri de makine bağlama işleminin nasıl olacağı konusudur. Makinenin en doğru bağlantı noktaları belirlenmektedir. Ayrıca hangi zincirin kullanılacağı da belirlenmektedir.

Kiralık Vinçle Makine Taşımak Avantajlıdır

Bir vincin masrafı oldukça fazladır. Çok pahalı vinçlerin, sanayi, eleman, sigorta ve vergi masrafı oldukça fazladır. Bu nedenle piyasada tercih edilen hizmet kiralık vinç hizmetidir. Vinçlerin satın alınması, her firma için maliyetli olacaktır. Bu nedenle makina taşıma işlemleri için kiralık vinç seçeneğinin tercih edilmektedir.

Eleman maaşı, vinç bakımı ve vergi gibi vinç aracına ait bütün masraflar firmamıza aittir. Kiralayan firmalar sadece kira ücretini ödeyerek kiralık vinç hizmetinden faydalanabilir.

Vinçlerin Genel Özellikleri

Ağır makinelerin, cihazların ve eşyaların taşınmasında etkili olan vinçler, fonksiyonel özellik bakımından farklı özelliklere sahiptir. Vinç dünyasında kullanılan vinçler şunlardır:

1- Sepetli vinçler, sosyal hayatta ve iş dünyasında en çok kiralanan vinçlerden biridir. Vincin ucuna monte edilen kabin, güvenli özelliklere sahiptir. Boya, tamirat, klima motoru montajı, kurtarma ve elektrik montajı gibi birçok alanda kullanılmaktadır.
2- Paletli ve mobil vinçlerin özellikleri aynıdır. Serbest hareket ederler ve bir noktadan diğer noktaya kolaylıkla yük taşır. Makina taşıma dünyasında, yolu olmayan yerlerde paletli, yolu olan yerlerde lastikli mobil vinçler kullanılmaktadır.
3- Köprülü vinçler üretim dünyasında, monaray vinç raylı olması nedeniyle fabrika içi üretimde, kule vinç, inşaat ve köprü sektöründe kullanılmaktadır.

Bu vinçlerden istediğiniz seçeneği, makine taşıma, eşya taşıma, araba ve otobüs taşıma gibi birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Taşıma işlemi konusunda müşteri hizmetlerimize bilgi verin, müşteri hizmetlerimiz en uygun kiralık vinç seçeneğini adresinize göndersin.

Kiralama Saatlik, Günlük ve Aylık Yapılabilir

Fabrikaları taşınması, otobüslerin ve otomobillerin taşınması, vinçlerle mümkündür. Özellikle fabrikalarda makine taşıma işlemleri zaman alabilir. Bu nedenle günlük, haftalık veya aylık kiralama seçenekleri değerlendirilmektedir. Kiralık vinç işlemlerinde fiyatı belirleyen konulardan biri de vincin modelidir. Her model için farklı kiralama fiyat seçeneği sunulmaktadır.

Hava koşulları iyi olduğu sürece vinç hizmeti sunmaya devam eder şirketimiz, 7/24 kiralık vinç çözümleri sunmaktadır. Kış aylarında ve yaz aylarında aynı performansla hizmet sunan ekibimiz, hizmette kaliteyi ön plana almaktadır.

Pratik Taşıma Yöntemlerimizle Tanışın

Değerli makinelerin taşınmasında profesyonellik tercih edilir. Taşıma esnasında halatın kopması veya indirme esnasında sert bir şekilde makinenin yere bırakılması, hasara neden olabilir. Maddi hasarın yanı sıra can kaybı da meydana gelebilir. Özellikle vinçle taşıma işlemleri esnasında yerini iyi tespit edemeyen bazı işçiler, halat kopması sonucu yükün altında kalmıştır. Bu gibi ciddi sonuçlarla karşılaşmamak için, profesyonelliği tercih etmek son derece önemlidir. Kiralık vinç hizmetinin sorunsuz geçmesi için en güvenilir yöntemleri tercih ediyoruz.

Mal ve can kaybına neden olan vinç kazalarına karşı maksimum önlem alınmaktadır. İş güvenliği için gerekli bütün önlemlerin yanı sıra trafiğin akışı dikkate alınarak güvenlik alanı oluşturulmaktadır.

Zamanı İyi Kullanıyoruz

Her sektörde olduğu gibi vinç sektöründe de zaman çok önemlidir. Zamanın en iyi şekilde kullanılması, kiralık vinç hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Kiralık vinç hizmetinde, zamanında işe başlayan ekiplerimiz, söz verilen zamanda makine taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Sözleşmeli çalışan firmamız, taşıma işlemi öncesinde sözleşme imzalamaktadır. Bu sözleşme ile iki tarafın mağdur olması önlenmektedir. Kiralık vinç sözleşmesinde, her iki tarafın sorumlulukları madde halinde sunulmaktadır.

Makine Taşıma Hizmetinde Kullanılan Vinçler

Dirsek sayısı ve kapasite bakımından farklı olan hiyap yani teleskopik vinçler, 8 ton ile 350 ton arasında yük taşıyabilir. Hiyap kiralık vinç seçenekleri, tonaj özelliğine göre farklılık göstermektedir. Bu vinçler, kamyonet ve kamyonların üzerine monte edilmiştir. Maliyet açısından hiyap vincin satın alınması maliyetlidir. Bu nedenle kiralık vinç seçenekleri, satın alma kategorisine göre daha avantajlıdır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment