350 Tonluk Mobil Vinç Bom Uzunluğu 120 Metre

Üretim anlamında büyük endüstriyel gelişmelerin yaşanması, makineleşme gibi etmenler vinç kullanım alanını da genişletmiştir. Dış cephe çalışmalarında, fabrika taşıma işlemlerinde, inşaat alanlarında, cam-klima montajı gibi yüksek noktada çalışma gerektiren alanlarda vinç kiralamahizmetine başvurulur. Tüm bu ihtiyaçlara ve kaldırılacak yükün ağırlığına göre vinç modelleri değişkenlik göstermektedir. Sepetli vinç, mobil vinç ve hiyap vinç vinç modelleri arasındaki farklı modellerdir. Bu modeller de kendi içinde çeşitlilik gösterir. 

Mobil Vinç Nedir ?

Mobil vinçler, seyyar vinçlerdir. İş makinesi ya da tır şeklinde görünebilirler. Mobil vinçler sepetli ya da sepetsiz olabilir. Kaldırdığı ağırlığa ve bom uzunluğuna göre mobil vinçlerin gücü ölçülür. Yılmazlar Vinç olarak 350 tonluk ve 200 tonluk mobil vinç modellerimiz ile ihtiyacınıza göre hizmet vermeye hazır durumdayız. 350 tonluk mobil vinç modelimizin bom uzunluğu tam 120 metredir. 

İster Fabrika Taşıma İşi, İsterseniz Küçük Çaplı Montaj… 

İster fabrika taşıma işlemi için olsun isterseniz küçük çaplı bir montaj işlemi için olsun vinç kiralama hizmetinden faydalanırken mutlaka güvenilir firma ile anlaşma yapılmalıdır. İhtiyacınıza göre hangi model vinç gerektiği konusunda size doğru desteği sağlayacak, uzman ekibe sahip firmalar ile görüşme yapılmalıdır. 

350 Tonluk Mobil Vinç

350 ton ağırlığındaki bir yükü kaldırma kapasitesi olan ve bom uzunluğunun 120 metre olmasıyla çok yüksek noktalara erişim sağlayabilen 350 tonluk mobil vinç modeli fabrika taşıma ve inşaat alanlarında en çok tercih edilen vinç modellerinden biridir. İçerisinde ağır sanayi makineleri bulunan bir fabrikanın taşınması için mutlaka vinç gereklidir. Makineleriniz hakkında verdiğiniz detaylı bilgiye göre Yılmazlar Vinç olarak uzman ekibimizle size uygun vinç modelini kararlaştırıyoruz ve özenle hazırlık yapıyoruz. Siz de vinç kiralama hizmetimizden faydalanmak için hemen arayın.

Bom Uzunluğu 120 Metre!

350 ton ağırlığındaki yükü kaldırabilen bu vinç modelinin bom uzunluğu tam 120 metre. Eğer çok yüksek bir noktada çalışma yapılması gerekiyorsa bu vinç modeli sizin için uygun olabilir. Hangi vinç modeli ile işlem yapılacağı konusunda uzman ekibimiz yardımcı olacaktır. Büyük inşaatlarda ağır beton kitlelerin kaldırılması ya da büyük fabrika taşıma işleminin yapılması için bu vinç modeline ihtiyaç duyulabilir. 350 tonluk mobil vinç ihtiyacınızı karşılamak için hemen arayın.

Hangi Model Vinç Kiralamam Gerekir?

Bu vinç kiralama işleminde çok önemli bir husustur. İhtiyacınıza göre zayıf olmayacak ama fazla gücü ile ekonomik anlamda masrafınızı arttırmayacak bir model seçmeniz gerekir. İşte bu konuda güvenebileceğiniz bir firma ile anlaşma yapmanız gerekir. Aksi halde yanlış bir seçim sizi daha fazla masrafa sokabileceği gibi kaldırma gücü zayıf olan bir vinç ile oldukça kötü sonuçların doğmasına da neden olabilir. Yılmazlar Vinç olarak hangi model vinç seçilmesi gerektiği konusunda nokta atışı yapıyoruz. Sürecin başından sonuna kadar profesyonel destek sağlıyoruz. 

Vinç Kiralamak Sandığınızdan Çok Daha Kolay
,
İnanın vinç kiralama hiç de zor değil. Sizin için ne demek olduğunu çok iyi bildiğimiz fabrikanızın taşınması artık küçük bir nakliye işlemi. Üstelik vinç kiralama fiyatları tahmin ettiğinizin çok altında. Operatör ya da vergi masraflarının ve diğer giderlerin vinç kiralama ücretinin içinde olduğunu unutmayın. 350 tonluk mobil vinç ihtiyacınızı hemen karşılayın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment