30 Metre Sepetli Vinç

Ticaret her geçen gün gelişiyor. Uluslararası bir alana yayılan ticarette yüklerin ağırlığı da bu oranda artıyor. Vinçler, deniz yoluyla yapılan uluslararası ticarette kullanılan çok önemli makinelerdir. Ayrıca, fabrikaların taşınma işlemi esnasında da vinç kullanımı oldukça yaygındır. Vinçlerin bir diğer kullanım alanı ise yüksek bir noktada çalışma yapılması gerektiği yerlerdir.

Klima, cam ya da ona benzer herhangi başka bir şeyin montajı için ya da bir insan kurtarma operasyonu için vinç kullanımı gerekir. Film ve dizi setlerinde de  vinç kullanımı görülür. İşte buna benzer vinç kullanım alanlarına göre vinç modelleri mevcuttur. Sepetli vinç, mobil vinç ve hiyap vinç Yılmazlar Vinç olarak geniş filomuzda barındırdığımız vinç modelleridir. Sepetli Vinç bu modeller arasında yaygın bir biçimde kullanılan modeldir. 

Sepetli Vinç

Mobil vinç ve hiyap vinç gibi sepetli vinç de bir vinç modelidir. Adından da anlaşılacağı üzere insanın binebilmesi için yapısında sepet barındıran vinç modelidir. Bu vinç modeli sayesinde yüksek bir noktada çalışma yapması gereken yetkili kişi rahatlıkla çalışmasını yürütebilir. 28 metre sepetli vinç ve 30 metre sepetli vinç olarak iki çeşit modelimiz mevcuttur. Genel itibariyle bu model vinçler bir kamyonun üzerine oturtulmuştur. Geniş hareket kabiliyeti sayesinde yüksek noktalarda çalışma yapılabilmesini sağlamaktadır. Kiralık sepetli vinç hizmetimizden faydalanmak için hemen arayın.

30 Metre Sepetli Vinç…

Sepetli vinç modeli olan 30 metre sepetli vinç söz konusu yükseklik içerisinde kalan her yerde çalışma yapılabilmesi için üretilmiş vinç modelidir. Sepetin içerisine binen yetkili kişi rahatlıkla işini yürütebilir.
İşte bu 30 metre sepetli vinç sayesinde yüksek noktalardaki çalışmalarınızı kolaylıkla halledebilirsiniz.


Kullanım Alanları Nelerdir?

Bir sepetli vinç modeli olan 30 metre sepetli vinç

GSM direği, elektrik direği gibi merdivenle yetişilmesi mümkün olmayan direklerin üzerindeki çalışmalarda,

Çatı onarma, montaj yapma alanlarında,

İnşaatlarda dış cephe çalışmalarında,

Klima, cam gibi servislerin montajlanmasında,

Pankart, tabela gibi reklam gereçlerinin yapılmasında çok yaygın olarak tercih edilen ve kullanımı zorunlu olan bir vinç modelidir.

Yılmazlar Vinç Kalitesiyle Sepetli Vinç

Yılmazlar Vinç olarak kiralık sepetli vinç hizmetimizden faydalanan tüm müşterilerimize sürecin başından sonuna kadar profesyonel destek sağlamaktayız. Vinç kiralama işleminin kolay olduğunu ancak doğru firmadan kiralanmazsa birçok olumsuz ve telafisi mümkün olmayan sorunlar ortaya çıkacağını belirtmek isteriz. Yılmazlar Vinç olarak sorun teşkil etme ihtimali olan her konuda büyük özen gösterdiğimizi söylemeliyiz. Kiralık sepetli vinç ihtiyacınızı karşılamak için hemen bizi arayın.

Vinç Kiralarken Sorun Teşkil Edebilecek Hususlar Nelerdir?

Öncelikle, kullanılan vinçlerin düzenli olarak bakımı yapılmış olmalıdır. Bakımı yapılmayan bir vinç ile operasyon gerçekleştirilmemelidir. 

İkinci husus, hangi vinç modelinin ihtiyacınıza yönelik olduğu konusunda uzman bir ekip yardımı gerekmektedir. Hem ekibin uzmanlığı hem de firmanın iyi niyeti ile vinç kiralamadaki can alıcı sorun ortadan kaldırılmış olur.

Üçüncüsü profesyonel operatör desteğidir. Eğer operatör tecrübeli ve nitelikli değilse diğer hususların bir önemi kalmaz. 

Dördüncüsü üstün iş ahlakıdır. Sürecin başından itibaren müşterinin aklındaki sorulara yanıt vererek profesyonel bir sistem ile temiz iş çıkartılması gerekir.

Yılmazlar Vinç olarak kiralık sepetli vinç ihtiyacınızı bütün bu hususlar çerçevesinde en ince ayrıntısına kadar düşünerek, riayet ederek size hizmet vermeye hazırız.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment